O autorze

Prezes Zarządu W.P.I.P. i GOOD TIME FOUNDATION, Członek Rady Programowej SMART CITY FORUM oraz NOWOCZESNA PRODUKCJA I PRZEMYSŁ, Członek Zarządu PLGBC (Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego) oraz FBN (Family Business Network), Inicjator rozwoju idei zrównoważonego budownictwa i powstania pierwszego w Polsce showroomu – Smart City Center, Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz ICAN Institute w Warszawie.

 

DARIUSZ STASIK
GOOD TIME FOR SMART CITY


Jestem prywatnym przedsiębiorcą, inwestorem, entuzjastą idei Smart City, a co za tym idzie – wyjątkowych projektów tworzonych oraz wdrażanych w tym obszarze. Wierząc w ich efekty biznesowe jestem otwarty na współpracę przy ich realizacji, jako inwestor, pomysłodawca lub w oparciu o ciekawy start-up… i nie myślę tu tylko o budownictwie!

Moja rodzinna firma – W.P.I.P. – jest ambasadorem miast przyszłości, projektując i realizując wiele innowacyjnych obiektów przemysłowych. Naszą siedzibą i showroomem jest Smart Building Center w Jasinie koło Poznania. Zaprojektowany i wybudowany przez nas budynek to jeden z pierwszych zrównoważonych i zero-energetycznych obiektów na świecie. Niezwykła atmosfera rozwoju oraz energia młodych ludzi, którymi jestem otoczony, dają mi potężną dawkę motywacji do działania.

 

Smart City to dla mnie miasto szczęśliwych ludzi.

Obserwuj na Instagramie