O autorze

Prezes Zarządu i CEO W.P.I.P. Sp. z o.o., CEO SAVE THE PLANET Sp. z o.o., Prezes GOOD TIME FOUNDATION. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz ICAN Institute w Warszawie.

 

DARIUSZ STASIK
GOOD TIME FOR SMART CITY


Jestem inwestorem, wizjonerem i filantropem, a także entuzjastą idei Smart City oraz Save the planet, a co za tym idzie – wyjątkowych projektów tworzonych oraz wdrażanych przeze mnie w tych obszarach.

Moja rodzinna, polska firma W.P.I.P. – jest ambasadorem budynków i miast przyszłości, projektując i realizując wiele innowacyjnych obiektów przemysłowych. Naszą siedzibą jest Showroom Smart Building Center w Jasinie koło Poznania.

Zaprojektowany i wybudowany przez nas budynek to jeden z pierwszych zrównoważonych i zarazem zero-energetycznych obiektów na świecie, wyposażony m.in. w inteligentny system zarządzania budynkiem (BMS) oraz unikalny nano-system jakości klimatu wewnętrznego (NCS). Budynek jako jedyny w Polsce posiada oba obecnie najważniejsze na świecie certyfikaty LEED Platinum i WELL BEING STANRAD Silver Interior. Posiadamy także własny Dział B+R, który analizuje i wdraża wszelkie pomysły rozwojowe w wielu nowych obszarach m.in. źródeł odnawialnych, transportu miejskiego oraz nano- technologii oczyszczania powietrza.

Prywatnie jestem miłośnikiem muzyki i DJ-em, kolekcjonerem czarnych płyt oraz ekspertem w obszarze muzyki lat 80-tych i 90-tych. Uwielbiam gotować i jeść szczególnie kuchnię włoską, hiszpańską, grecką i azjatycką, oczywiście zawsze z kieliszkiem dobrego wina i w dobrym towarzystwie. Ostatnio dzięki pracy nad projektem Save the planet zagłębiam zakamarki kuchni makrobiotycznej i surowej, pogłębiam wiedzę w obszarze neuro-terapeutyki, holistyki, jogi oraz sztuki alternatywnej TrashART.

W przypadku chęci współpracy lub jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: The account for dariusz_stasik needs to be reconnected.
Due to recent Instagram platform changes this Instagram account needs to be reconnected in order to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

Obserwuj na Instagramie