Misja

Blog to moja przestrzeń, w której dzielę się swoimi inspiracjami, zainteresowaniami i obserwacjami. Cieszę się, że tu jesteś!

Początkowo został on stworzony jako przestrzeń swobodnej wymiany wiedzy, opinii i komentarzy dotyczących rozwoju Smart City oraz towarzyszących temu zjawisku trendów technologicznych oraz społecznych, które w moim odczuciu są ważne i wpływają na współczesny świat z największą siłą.

Najbardziej interesowały mnie zmiany w obszarach innowacji: technologicznych, komunikacyjnych, budowlanych, usługowych oraz informatycznych i społecznych dotyczących mieszkańców Smart City.

Od powstania bloga wiele się jednak zmieniło – na świecie, ale także w moim życiu zawodowym i w moich zainteresowaniach.

W trudnym dla wszystkich czasie pandemii powstała marka-projekt Save the planet i moje zainteresowania mocno skierowały się w stronę ekologii, świadomej konsumpcji, zdrowia, życia w zgodzie z naturą. Więcej o projekcie pisałem na przykład TUTAJ

Moje najmłodsze dziecko, czyli Save the planet rośnie i rozwija się, a ja chętnie pokazuję Wam idee oraz pomysły, które stoją za tym rozległym projektem. To ciekawa mieszanka moich zainteresowań, pasji, wiedzy i doświadczenia, które jest inspiracją dla wielu osób, co cieszy mnie chyba najbardziej!

Życząc udanej lektury serdecznie pozdrawiam oraz do zobaczenia  w Save the planet w CH Posnania w Poznaniu oraz na ciekawych eventach i konferencjach!

 

Obserwuj na Instagramie