Współpraca

Jeżeli interesuje Cię tematyka Smart City, nowinek technologicznych w obszarach miejskich i społecznych oraz ciekawe start-upy to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu. Ten blog to platforma, na której będziemy mogli porozmawiać, zainspirować się nowymi pomysłami, wyrazić swój punkt widzenia, uzyskać ekspercką opinię.

Blog tworzony jest w oparciu o ekspertów-korespondentów i przy współpracy z Działem Badań i Rozwoju firmy W.P.I.P.

 

PRELEKCJE

Od lat dzielę się wiedzą z zakresu Smart City na konferencjach, panelach i wykładach, a także prezentacjach oraz konsultacjach. Pasjonują mnie rozmowy bezpośrednie, dlatego moje wystąpienia traktuję, jako otwarte panele, dzięki czemu każdy może wziąć udział w dyskusji.

Kultura „smart” wkracza w życie każdego z nas. Warto rozmawiać o szansach i zagrożeniach. Każda nowa technologia lub rozwiązanie muszą być tworzone w oparciu o rzeczywiste potrzeby mieszkańców dużych miast, z naciskiem na ich zdrowie i produktywność, a także ochronę środowiska naturalnego. Wszystko z odpowiedzialnością za los przyszłych pokoleń.

 

START-UP 

Poszukujesz partnera lub inwestora do swojego  projektu w obszarze Smart City?

Dzięki doświadczeniu biznesowemu i grupie współpracujących ze mną ekspertów, mogę relatywnie szybko ocenić nowy projekt pod kątem technicznym, ekonomicznym i biznesowym, gwarantując jednocześnie pełne bezpieczeństwo w zakresie ochrony powierzonych informacji. W przypadku wyjątkowych projektów jestem w stanie samodzielnie zainwestować oraz spopularyzować dany produkt lub usługę. Współpracę postrzegam jako dialog, budowanie zaufania, partnerskich relacji i profesjonalnie przygotowany proces wdrożenia projektu obejmujący finanse, zasoby ludzkie oraz precyzyjny harmonogram realizacji.

Uważam, że młodzi przedsiębiorcy powinni być najważniejszym ogniwem dynamicznego rozwoju polskiej gospodarki, dlatego czekam na Wasze projekty. Jeśli uważasz, że Twój pomysł na produkt lub usługę wpisuje się w tematykę bloga – napisz do mnie, nie ma na co czekać.

 

PŁATNA WSPÓŁPRACA NA BLOGU

Obszary współpracy :
– artykuły i posty sponsorowane,
– testy / recenzje produktów,
– zapowiedzi oraz relacje z wydarzeń,
– wywiady.

 

Całkowity dochód uzyskany dzięki płatnej współpracy na blogu zostanie przekazany na konto Good Time Foundation, która wspiera młode talenty: artystów w obszarach muzycznych, plastycznych oraz innych formach kultury i sztuki, sportowców, wynalazców (w tym start-upy) nowych produktów i usług oraz projektów naukowo-badawczych.

Fundacja zajmuje się również działaniami charytatywnymi, promocją zdrowia i ekologii, ochroną środowiska oraz dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego z myślą o przyszłych pokoleniach. Wspieramy to, co dla nas najbardziej wartościowe. Po więcej informacji odsyłam a www.goodtimefoundation.pl.

 

Dołącz!

Obserwuj na Instagramie