Koronawirus zmusił nas do całkowitej zmiany funkcjonowania i myślenia. Pandemia zaskoczyła świat, ale też zwróciła naszą uwagę na to co najważniejsze – zdrowie. Czy paraliż kolejnych miast i krajów potrwa długo? Jak to wpłynie na poszczególne jednostki, na społeczności, na gospodarkę? Działajmy już teraz, bo to ważny czas!

Od pojawiania się pierwszych informacji o koronawirusie przeszliśmy już kilka etapów. Początkowe wyparcie, że to nas nie dotyczy i nie ma co panikować, zaskakująco szybko zmieniło się w konieczność podjęcia konkretnych kroków w domach, instytucjach, firmach, w całym państwie. Towarzyszy temu wiele obaw: kto zachoruje? Jak się nie zakazić? Co z moją pracą, uczelnią, firmą? Czy wystarczy nam żywności? Jak zachować spokój i dobrą formę? Czy można wykorzystać ten czas, pomimo wszystko?! Rozmawiamy, słuchamy ekspertów, przytaczamy zasłyszane informacje.

Świat po pandemii nie będzie światem, który znaliśmy. Jaki będzie?

Mam wiele spostrzeżeń, którymi chciałbym się podzielić, ale także porozmawiać o nich z kilkoma osobami, które cenię jako autorytety w dziedzinach, nabierających dziś szczególnego znaczenia. Zapraszam na cykl rozmów LIVE ON-LINE na TV CHANNEL SAVE THE PLANET na temat tego, jak będzie wyglądał ŚWIAT PO KORONAWIRUSIE, co pozwoli nam lepiej się przygotować na tę całkowicie nową sytuację z wielu punktów widzenia.

W pierwszym programie gościem będzie AGNIESZKA CEGIELSKA. W cyklu „Naturalnie” w programie Dzień Dobry TVN dziennikarka propaguje zdrowy styl życia i naturalną odporność, która okazała się bezcenna w czasie nasilającej się pandemii.

W kolejnym odcinku porozmawiam o przyszłości miast z MACIEJEM BLUJEM – byłym Vice-prezydentem Wrocławia – ekspertem Smart City. Będziemy wspólnie prognozować zmiany, które zapewne zajdą w naszych przestrzeniach miejskich, obecnie opustoszałych.

Przygotowuję już następne edycje, w których z moimi gośćmi podejmę tematykę przyszłość branży motoryzacyjnej, spożywczej, odzieżowej, turystycznej, hotelarskiej, restauracyjnej i klubowej, konferencyjnej i targowej, ale także budowlanej, mieszkaniowej i wielu innych.

Pierwszy live z cyklu ŚWIAT PO KORONAWIRUSIE odbędzie się 9 kwietnia, o godzinie 20.00. Transmisja na żywo na Facebook-owym fanpage: @savetheplanet.poland

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/533769724216276/

Zapraszam Was do zadawania pytań jeszcze przed i podczas spotkania.

Działajmy wspólnie!

Jestem aktywny na bardzo wielu polach, o których może nie wszyscy wiedzą. Zaangażowałem się w zbiórkę środków na zakup respiratorów do szpitali. Moja firma W.P.I.P. dostarcza nano-oczyszczacze powietrza do placówek medycznych, które chronią zdrowie personelu i pacjentów. Współpracuję też z kancelarią, która opracowuje materiały związane z Tarczą Antykryzysową pomagające przedsiębiorcom we wdrażaniu działań ratunkowych w swoich firmach. Dzięki tej kooperacji ja już wprowadziłem takie rozwiązania, tak by nie zwolnić ani jednego pracownika! Wspierajmy się, dzielmy wiedzą, doświadczeniem i pomysłami jak działać.

Poniżej zamieszczam wszystkie materiały, które pomogą zorientować się w możliwościach uzyskania wsparcia rządowego i złożyć odpowiednie wnioski.

link do pdfa: Informator – TARCZA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

link do pdfa: TARCZA – WZORY WNIOSKÓW

Kontakt do Kancelarii Radców Prawnych Piotr Matysiak:

[email protected]

tel. 503 950 503

 

Udostępnij:

Smart City to miasto
szczęśliwych ludzi.

Dariusz Stasik

Obserwuj na Instagramie